Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB488 OB488


sn084
sn084
sn084
sn084
-20 %
sn084
sn084
sn084
sn084
OBETKI AB488 OB488
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB488 OB488 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 488 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
1,592.00den
511 прегледи
Ознаки: obetki, ab488, ob488

Локација Тц Буњаковец тел 078237271