Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn084

sn084
sn084
sn084
sn084
-20 %
sn084
sn084
sn084
sn084
Елени Кристал Обетки sn084
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sn084 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 488 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
3154 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336