Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sj145a

sj145a
sj145a
sj145a
sj145a
-20 %
sj145a
sj145a
sj145a
sj145a
Елени Кристал Обетки sj145a
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sj145a -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890ден
1,512ден
3125 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336