Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sj121

Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sj121
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки sj121 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2068 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336