Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sj121

sj121
sj121
sj121
sj121
-20 %
sj121
sj121
sj121
sj121
Елени Кристал Обетки sj121
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sj121 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 467 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490den
1,192den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336