Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sg03

sg03
sg03
sg03
sg03
-20 %
sg03
sg03
sg03
sg03
Елени Кристал Обетки sg03
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛРозева
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sg03 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,290ден
1,032ден
3058 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336