Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sg02

Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sg02
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Црвена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки sg02 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црвена, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,290.00ден
1,032.00ден
Извести ме за попуст
2049 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336