Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки s0109

Елени Кристал Обетки s0109ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0109ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки s0109ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0109ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0109
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки s0109 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190.00ден
952.00ден
Извести ме за попуст
2051 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336