Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB458 OB458

OBETKI AB458 OB458
OBETKI AB458 OB458
-20 %
OBETKI AB458 OB458
OBETKI AB458 OB458
OBETKI AB458 OB458
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB458 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 458 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
490den
392den
1006 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336