Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки s0106

Елени Кристал Обетки s0106ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0106ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки s0106ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0106ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки s0106
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки s0106---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
490.00ден
392.00ден
Извести ме за попуст
2090 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336