Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки s00001

s00001
s00001
-20 %
s00001
s00001
Елени Кристал Обетки s00001
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки s00001 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890ден
1,512ден
3235 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336