Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB413 OB413

OBETKI AB413 OB413
OBETKI AB413 OB413
-20 %
OBETKI AB413 OB413
OBETKI AB413 OB413
OBETKI AB413 OB413
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB413 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 413 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890den
1,512den
1007 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336