Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB441 OB441

OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
-20 %
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
OBETKI AB441 OB441
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB441 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 441 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190den
952den
1002 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336