Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки oj164

Елени Кристал Обетки oj164ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj164ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки oj164ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj164ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj164
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки oj164 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
690.00ден
552.00ден
Извести ме за попуст
2124 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336