Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB432 OB432


oj152
oj152
oj152
oj152
-20 % Нема на залиха
oj152
oj152
oj152
oj152
OBETKI AB432 OB432
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB432 OB432 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 432 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,590.00den
1,272.00den
501 прегледи
Ознаки: obetki, ab432, ob432

Локација Тц Буњаковец тел 078237271