Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки oj152

Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки oj152
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки oj152 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590.00ден
1,272.00ден
Извести ме за попуст
2135 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336