Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB431 OB431

OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
-20 %
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
OBETKI AB431 OB431
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB431 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 431 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,090den
872den
1002 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336