Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB2859 OB2859


oj148
oj148
oj148
-20 %
oj148
oj148
oj148
OBETKI AB2859 OB2859
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАБ ефект
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OBETKI AB2859 OB2859 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2859 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:АБ ефект, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,890.00den
1,512.00den
505 прегледи
Ознаки: obetki, ab2859, ob2859

Локација Тц Буњаковец тел 078237271