Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки oj125

oj125
oj125
oj125
oj125
-20 %
oj125
oj125
oj125
oj125
Елени Кристал Обетки oj125
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки oj125 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
990ден
792ден
3143 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336