Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки 6106-22

Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки 6106-22
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Сребро 925
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки 6106-22 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Сребро 925

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190.00ден
952.00ден
Извести ме за попуст
2281 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336