Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB1147 OB1147


6106-22
6106-22
6106-22
6106-22
6106-22
-20 % Нема на залиха
6106-22
6106-22
6106-22
6106-22
6106-22
OBETKI AB1147 OB1147
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
OBETKI AB1147 OB1147 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1147 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190.00den
952.00den
1000 Прегледи

Достапни опции

Ознаки: obetki, ab1147, ob1147

Локација Тц Буњаковец тел 078237271