Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB418 OB418


6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
-20 % Нема на залиха
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
OBETKI AB418 OB418
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
OBETKI AB418 OB418 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 418 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
990.00den
792.00den
1000 Прегледи

Достапни опции

Ознаки: obetki, ab418, ob418

Локација Тц Буњаковец тел 078237271