Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче sn039

Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
-20 %
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039Ланче
Елени Кристал Ланче sn039
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Ланче sn039 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190.00ден
952.00ден
Извести ме за попуст
2069 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336