Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче sj019

sj019
sj019
-20 %
sj019
sj019
Елени Кристал Ланче sj019
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Ланче sj019 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1112 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490den
1,992den
3134 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336