Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче oj120

oj120
oj120
oj120
-20 %
oj120
oj120
oj120
Елени Кристал Ланче oj120
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Ланче oj120 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690ден
1,352ден
2048 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336