Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1082

OGRLICA AB1082
OGRLICA AB1082
OGRLICA AB1082
-20 %
OGRLICA AB1082
OGRLICA AB1082
OGRLICA AB1082
OGRLICA AB1082
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OGRLICA AB1082 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1082 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
1001 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336