Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче oj117

Елени Кристал Ланче oj117Ланче
Елени Кристал Ланче oj117Ланче
Елени Кристал Ланче oj117Ланче
-20 %
Елени Кристал Ланче oj117Ланче
Елени Кристал Ланче oj117Ланче
Елени Кристал Ланче oj117Ланче
Елени Кристал Ланче oj117
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Ланче oj117 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890.00ден
1,512.00ден
Извести ме за попуст
2102 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336