Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1080

OGRLICA AB1080
OGRLICA AB1080
OGRLICA AB1080
-20 %
OGRLICA AB1080
OGRLICA AB1080
OGRLICA AB1080
OGRLICA AB1080
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OGRLICA AB1080 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1080 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890den
1,512den
1001 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336