Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче oj110

Елени Кристал Ланче oj110Ланче
Елени Кристал Ланче oj110Ланче
-20 %
Елени Кристал Ланче oj110Ланче
Елени Кристал Ланче oj110Ланче
Елени Кристал Ланче oj110
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Ланче oj110 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2088 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336