Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1043

OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
-20 % Нема на залиха
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
OGRLICA AB1043
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OGRLICA AB1043 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1043 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690den
1,352den
1001 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336