Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче oj044

oj044
oj044
oj044
oj044
oj044
-20 %
oj044
oj044
oj044
oj044
oj044
Елени Кристал Ланче oj044
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Ланче oj044 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1041 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490den
1,192den
0 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336