Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче oj044

Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
-20 %
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044Ланче
Елени Кристал Ланче oj044
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Ланче oj044 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2093 Прегледи

Достапни опции

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336