Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1034


oj021
oj021
oj021
oj021
oj021
-20 %
oj021
oj021
oj021
oj021
oj021
OGRLICA AB1034
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OGRLICA AB1034 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1034 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,190.00den
1,752.00den
1003 Прегледи

Достапни опции

Ознаки: ogrlica, ab1034

Локација Тц Буњаковец тел 078237271