Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче as0045

Елени Кристал Ланче as0045Ланче
Елени Кристал Ланче as0045Ланче
Елени Кристал Ланче as0045Ланче
-20 %
Елени Кристал Ланче as0045Ланче
Елени Кристал Ланче as0045Ланче
Елени Кристал Ланче as0045Ланче
Елени Кристал Ланче as0045
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Ланче as0045 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490.00ден
1,992.00ден
Извести ме за попуст
2082 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336