Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче 11616-101000

S01000
-20 %
Елени Кристал Ланче 11616-101000
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
eleni-kristal-lanche-11616-101000-besplatna-isporaka-za-eden-den-na-domasna-adresa-orginalno-fabrichko-pakuva-e-vid-na-kamen-swarovski-kristal-popust-nakit-popust-20-bo-a-na-kristal-kristalna-materi-al-na-nakit-rodium-chelik-dolzhina-na-lanche-45-5-50-mm

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590ден
1,272ден
7 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336