Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Ланче 10964-190000

S190000
-20 %
Елени Кристал Ланче 10964-190000
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Ланче 10964-190000 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1016 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590den
1,272den
3179 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336