Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031

s0031
s0031
s0031
s0031
-20 % Нема на залиха
s0031
s0031
s0031
s0031
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛБермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 50%-Попуст
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 889 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:50%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,490den
3,592den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336