Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a

Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a-50 Popust
-20 %
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит Попуст -50%
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -50%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,490.00ден
3,590.00ден
Извести ме за попуст
2137 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336