Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DKJ.3.1001-4


DKJ.3.1001-4
Нема на залиха
Daniel Klein DKJ.3.1001-4
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена/Златна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
ПолЖенски
Попуст40% Попуст
Daniel Klein DKJ.3.1001-4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2284 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, Должина на Алка:22 mm, Пол:Женски, Боја на Накит:Сребрена/Златна, Попуст:40% Попуст, Опис:Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,690.00den
8 прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1001-4

Локација Тц Буњаковец тел 078237271