Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12410.4

DK12410-4
DK12410-4
· -50 %
DK12410-4
DK12410-4
Daniel Klein DK.1.12410.4
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK12410-4 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,690ден
1,845ден
93 Прегледи
Ознаки: / daniel, klein, group, ltd popust, -50

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336