Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12346.5

DK.1.12346.5
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12346.5
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12346.5 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:3 bar - Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,990den
2,495den
3707 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336