Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12315-3

Daniel Klein DK12315-3Popust -50
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK12315-3
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK12315-3 ---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,390.00ден
1,695.00ден
Извести ме за попуст
2817 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336