Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12303.3

Daniel Klein DK.1.12303.3
Daniel Klein DK.1.12303.3
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12303.3
Daniel Klein DK.1.12303.3
Daniel Klein DK.1.12303.3
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Сина
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.12303.3 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2304 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
5,290den
3,703den
1007 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336