Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12297.3

Daniel Klein DK.1.12297.3
Daniel Klein DK.1.12297.3
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12297.3
Daniel Klein DK.1.12297.3
Daniel Klein DK.1.12297.3
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 48 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сина
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12297.3 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2263 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,990den
3,493den
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336