Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12290.4

Daniel Klein DK.1.12290.4
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12290.4
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 37 мм
Боја на Ремче Сребрена/Роуз Голд
Вид на камен Swarovski Kristal
Боја на Кукиште Сребрена/Роуз Голд
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.12290.4 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2330 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:37 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена/Роуз Голд, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/Роуз Голд, Водоотпорност:3 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990den
1,995den
1001 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336