Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12279.7

Daniel Klein DK.1.12279.7
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12279.7
Податоци за часовник
Пол Унисекс
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Сива
Боја на Кукиште Сива
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.12279.7 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2307 Пол:Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,490den
2,443den
1004 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336