Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12277.5

DK.1.12277.5
DK.1.12277.5
DK.1.12277.5
. -50 %
DK.1.12277.5
DK.1.12277.5
DK.1.12277.5
Daniel Klein DK.1.12277.5
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12277.5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2297 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:34 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,490den
1,245den
551 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271