Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12275.5

Daniel Klein DK.1.12275.5
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12275.5
Податоци за часовник
Пол Унисекс
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 40 мм
Боја на Ремче Сина
Боја на Кукиште Бела
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 3 bar
Daniel Klein DK.1.12275.5 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2300 Пол:Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:3 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,590den
1,813den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336