Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12274.4

Daniel Klein DK.1.12274.4
Daniel Klein DK.1.12274.4
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12274.4
Daniel Klein DK.1.12274.4
Daniel Klein DK.1.12274.4
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 43 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Коцка
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12274.4 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2275 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:43 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990den
1,995den
1003 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336