Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12265-2

Daniel Klein DK12265-2Popust -50
· -50 %
Daniel Klein DK12265-2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK12265-2 ---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,490.00ден
2,245.00ден
Извести ме за попуст
2537 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336