Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12145.5

Daniel Klein  DK.1.12145.5
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12145.5
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12145.5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2146 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:47 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,890den
2,445den
510 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271