Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12135.6

Daniel Klein  DK.1.12135.6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12135.6
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 46 мм
Боја на Ремче Сребрена/Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12135.6 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2138 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,490den
2,245den
1005 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336