Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK12116-3

Daniel Klein  DK12116-3Popust -50
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK12116-3
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници Попуст -50%
Големина на Кукиште 46 мм
Боја на Ремче Сина
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK12116-3 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:Попуст -50%, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,790.00ден
1,895.00ден
Извести ме за попуст
2005 Прегледи
Ознаки: popust, -50, daniel, klein group, ltd

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336