Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12103.3

Daniel Klein  DK.1.12103.3
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12103.3
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 46 мм
Боја на Ремче Кафенa
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12103.3 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2117 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:46 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,790den
3,353den
1000 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336