Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12090.5

Daniel Klein  DK.1.12090.5
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12090.5
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик/Порцелан
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеСребрена/бела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12090.5 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2201 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик/Порцелан, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена/бела, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
4,390den
2,195den
506 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271