Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12052.2

Daniel Klein  DK.1.12052.2
Daniel Klein  DK.1.12052.2
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein  DK.1.12052.2
Daniel Klein  DK.1.12052.2
Daniel Klein DK.1.12052.2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Daniel Klein DK.1.12052.2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2181 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Роуз Голд, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,290den
1,645den
504 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271