Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12051.1

Daniel Klein  DK.1.12051.1
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12051.1
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 35 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12051.1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2179 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,990den
1,495den
1003 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336