Menu
КОШНИЧКА

Daniel Klein DK.1.12050.6

Daniel Klein  DK.1.12050.6
-50 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12050.6
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 32 мм
Боја на Ремче Кафенa
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Daniel Klein DK.1.12050.6 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2177 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,890den
1,445den
1001 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336